Wykaz zakładów rzemieśliczych wytypowanych przez Izbę do przeprowadzenia egzaminów praktycznych

Wykaz zakładów rzemieślniczych wytypowanych przez Izbę do przeprowadzania egzaminów praktycznych

Zawód

Zakład rzemieślniczy

Branża motoryzacyjna

Blacharz samochodowy

Kur Zdzisław "AUTO- KUR",

Krótka 12A, 11-700 Mrągowo

Blacharz samochodowy

Z-D USŁUG.-HANDL. "AUTO NAPRAWA - KOMIS" Zbigniew Wiśniewski, ul. Barlickiego 4, 14-200 Iława

Blacharz samochodowy

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "GLINIAK AUTO SERWIS" Waldemar Gliniak, Gronowo Górne ul. Agatowa 52, 82-310 Elbląg 2

Blacharz samochodowy

ZAKŁAD MECHANIKI POJAZDOWEJ I ŚLUSARSTWO Janusz Duda, ul. Szkolna20, 14-106 Szyldak

Blacharz samochodowy

Zbigniew Nowicki, Łążyn 41, 14-260 Lubawa

Blacharz samochodowy

BLACHARSTWO LAKIERNICTWO POJAZDOWE, AUTO - HOLOWANIE Piotr Kalinka,

al. Grunwaldzka 108A, 82-300 Elbląg

Blacharz samochodowy

Zwierzyński Andrzej BLACHARSTWO LAKIERNICTWO MECHANIKA POJAZDOWA HANDEL,

ul. Olsztyńska 30B, 14-100 Ostróda

Blacharz samochodowy

AUTO-COMPLEX-HPM Henryk Mazurowski,

Ul. Nowodworska 12B, 82-300 Elbląg

Elektromechanik

Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe "Elektromechanika" Andrzej Murawiec, Aleja Grunwaldzka 83, 82-300 Elbląg

Elektromechanik

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "E L D O M" ZDZISŁAW KALISZ, ul. Niepodległości 17, 14-200 Iława

Elektromechanik

Zakład Elektroniczny ul. Hanowskiego 18 11-042 Jonkowo

Elektromechanik

ZAKŁAD ELEKTROMECHANICZNY Jan Kordalski, Wojska Polskiego 41, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Elektromechanik

MECHANIKA I ELEKTROMECHANIKA AGD Rajmund Gburzyński, ul. Traugutta 68 lok. 2, 82-300 Elbląg

Elektromechanik pojazdów samochodowych

Auto Serwis Daszuta ul. Sikorskiego 33 10-088 Olsztyn

Elektromechanik pojazdów samochodowych

Elektromechanika i Mechanika Pojazdowa

ul. Malborska 53 82-300 Elbląg

Elektromechanik pojazdów samochodowych

ELEKTROMECHANIKA Jerzy Uszacki,

Ul. Gdyńska 26, 82-300 Elbląg

Elektromechanik pojazdów samochodowych

Jan Grzegorz Szymczak P.U.H. "SZYMCZAK",

ul. Polna 3, 12-100 Szczytno

Elektromechanik sprzętu gospodarstwa domowego

ALF-SERWIS Jurand Lubiszewski,

ul.Grunwaldzka 1 lok. 8, 10-123 Olsztyn

Elektromechanik sprzętu gospodarstwa domowego

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWE "E L D O M" Zdzisław Kalisz, ul. Niepodległości 17, 14-200 Iława

Elektromechanik sprzętu gospodarstwa domowego

Zakład Elektroniczny ul. Hanowskiego 18 11-042 Jonkowo

 

Lakiernik samochodowy

Zakład Samochodowy Rafał Ruch,

ul. Jarocka 44, 10-699 Olsztyn

Lakiernik samochodowy

Kur Zdzisław "AUTO- KUR",

ul. Krótka 12A, 11-700 Mrągowo

Lakiernik samochodowy

ZAKŁAD MECHANIKI POJAZDOWEJ I ŚLUSARSTWO Janusz Duda, ul. Szkolna 20, 14-106 Szyldak

Lakiernik samochodowy

BLACHARSTWO LAKIERNICTWO POJAZDOWE, AUTO - HOLOWANIE Piotr Kalinka,

al. Grunwaldzka 108A, 82-300 Elbląg

Lakiernik samochodowy

Lakiernictwo - Blacharstwo Pojazdowe Jan Mazurowski,

ul. Nowodworska 12C, 82-300 Elbląg

Lakiernik samochodowy

Lakiernictwo Pojazdowe Roman Lis,

ul. Zagonowa 13a, 82-300 Elbląg

Lakiernik samochodowy

Zwierzyński Andrzej BLACHARSTWO LAKIERNICTWO MECHANIKA POJAZDOWA HANDEL,

ul. Olsztyńska 30B, 14-100 Ostróda

Mechanik-monter maszyn i urządzeń

Roman Czacharowski MECHANIKA POJAZDOWA I ELEKTROMECHANIKA, ul. Grunwaldzka 15, 14-260 Lubawa

Mechanik-monter maszyn i urządzeń

Jan Grzegorz Szymczak P.U.H. "SZYMCZAK",

ul.Polna 3, 12-100 Szczytno

Mechanik-monter maszyn i urządzeń

Dolecki Marek ZAKŁAD STOLARSKI - PRODUKCJA I USŁUGI

ul. Górna 7A, 14-200 Iława,

Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych

ZAKŁAD METALOWY "AGROMASZ" Gruszczewski Janusz,

ul. Lubelska 42b, 11-700 Mrągowo

Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych

ZAKŁAD MECHANIKI POJAZDOWEJ Józef Dmochewicz,

ul. Przemysłowa 14, 14-260 Lubawa

Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych

Roman Czacharowski MECHANIKA POJAZDOWA I ELEKTROMECHANIKA, ul. Grunwaldzka 15, 14-260 Lubawa

Mechanik-operator pojazdów i maszyn rolniczych

AUTO - NAPRAWA Sławomir Trzeciakiewicz,

ul. Przemysłowa 11C, 11-700 Mrągowo

Mechanik pojazdów samochodowych

Kur Zdzisław "AUTO- KUR",

ul.Krótka 12A, 11-700 Mragowo

Mechanik pojazdów samochodowych

Roman Czacharowski MECHANIKA POJAZDOWA I ELEKTROMECHANIKA, ul. Grunwaldzka 15, 14-260 Lubawa

Mechanik pojazdów samochodowych

Zwierzyński Andrzej BLACHARSTWO LAKIERNICTWO MECHANIKA POJAZDOWA HANDEL,

ul. Olsztyńska 30B, 14-100 Ostróda

Mechanik pojazdów samochodowych

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE "GLINIAK AUTO SERWIS" Waldemar Gliniak, Gronowo Górne ul. Agatowa 52, 82-310 Elbląg 2

Mechanik pojazdów samochodowych

ZAKŁAD MECHANIKI POJAZDOWEJ Józef Dmochewicz,

ul. Przemysłowa 14, 14-260 Lubawa

Mechanik pojazdów samochodowych

MECHANIKA POJAZDOWA Jan Kapusta,

Bogaczewo 5, 82-310 Elbląg 2

Mechanik pojazdów samochodowych

P.P.H.U Auto - Service Mirosław Kulpiński,

ul. Kraszewskiego 12, 14-400 Pasłęk

Mechanik pojazdów samochodowych

AUTO - NAPRAWA Sławomir Trzeciakiewicz,

ul. Przemysłowa 11C, 11-700 Mrągowo

Mechanik pojazdów samochodowych

"MAX" Jacek Sokołowski, ul. Grunwaldzka 70,

13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Mechanik pojazdów samochodowych

Andrzej Barczak J.B. AUTOMAX,

ul.Władysława Reymonta 23, 11-400 Kętrzyn

Mechanik pojazdów samochodowych

Zakład Mechaniki Pojazdowej Zenon Katewicz,

ul. Ostródzka 9, 14-330 Małdyty

Mechanik pojazdów samochodowych

FIRMA HANDLOWO - USŁUGOWA Krzysztof Kukałowicz, Nowa Wieś Mała 58a, 11-040 Dobre Miasto

Mechanik pojazdów samochodowych

Pinkowski Rafał "CAR PARTS",

ul. Chrobrego 22, 11-300 Biskupiec

Mechanik pojazdów samochodowych

AUTO CENTRUM Czesław Chylak,

ul. Rzemieślnicza 3, 11-400 Kętrzyn

Mechanik pojazdów samochodowych

Jan Grzegorz Szymczak P.U.H. "SZYMCZAK",

ul .Polna 3, 12-100 Szczytno

Mechanik pojazdów samochodowych

AUTO-REMONT-SERWIS Zbigniew Wiktor Nasiadko,

ul. Przemysłowa 2, 12-100 Szczytno

Mechanik pojazdów samochodowych

HOLOWANIE - TRANSPORT Jan Józef Nadarzyński,

ul. Orłowskiego 8, 13-200 Działdowo

Mechanik pojazdów samochodowych

CENTRUM MOTORYZACJI MRĄGOWO Wilbik Waldemar,

ul. Olsztyńska 28, 11-700 Mrągowo

Mechanik pojazdów samochodowych

DIESEL-SERWIS Zdzisłąw Mądry,

ul. Sprzetowa 4, 10-467 Olsztyn

Mechanik pojazdów samochodowych

AUTO-SERWIS NAPRAWA SAMOCHODÓW IMPORTOWANYCH Marek Skinder,

ul. Augustowska 28, 10-683 Olsztyn

Mechanik pojazdów samochodowych

AUTO-SERWIS "SADEK" Krzysztof Sadowski,

Wikielec 44E, 14-200 Iława

Mechanik pojazdów samochodowych

AUTO-COMPLEX-HPM Henryk Mazurowski,

ul. Nowodworska 12B, 82-300 Elbląg

Mechanik pojazdów samochodowych

Auto Handel "Partner" Piotr Januszewski,

Nowa Wieś ZŁOTA 9, 14-200 Iława

Mechanik pojazdów samochodowych

P.U.H.P. MOTO-ZASPOL Zbigniew Adam Stosio,

ul Kajki 2, 12-120 Dźwierzuty

Mechanik pojazdów samochodowych

Tomasz Suchocki, ul. Olsztyńska 10 13-300 Bratian

Wulkanizator

Jacek Walesiak ul. Iwaszkiewicza 48 lok. 18, 10-089 Olsztyn

Wulkanizator

Tadeusz Świderski Z.P.U.H. "WULKANIZACJA"

ul. Orłowskiego 4, 13-200 Działdowo

Wulkanizator

Nov-Serwis Autowulkanizacja ul. Żurawia 33 11-061 Olsztyn

Wulkanizator

SERWIS DZIURZYŃSKI Dziurzyński Marian

ul. Świerkowa 4, 14-300 Morąg

Branża drzewna

Cieśla

Zakład Remontowo-Budowlany "Stolbud" mgr Jan Podolak, ul. Nadbrzeżna 10, 11-220 Górowo Iławeckie

Cieśla

Zakład Stolarski Kazimierz Depta, Tyrowo 64

Cieśla

Zakład Stolarski Michał Tokajuk ul. Polna 7 10-059 Olsztyn

Stolarz

Zakład Remontowo-Budowlany "Stolbud" mgr Jan Podolak Nadbrzeżna 10, 11-220 Górowo Iławeckie

Stolarz

Wójcik Fabryka Mebli ul. Mazurska 45, 82-300 Elbląg

Stolarz

STOL-PŁYT Fabryka Mebli ul. Żuławska 19, 82-300 Elbląg

Stolarz

TOK STYL ul. Polna 7, 10-059 Olsztyn

Stolarz

Mudryk Stanisław ZAKŁAD STOLARSKI WYTWARZANIE TRUMIEN CENTRUM POGRZEBOWE ul. Mickiewicza 25, 14-530 Frombork

Stolarz

Jerzy Giedziun ZAKŁAD STOLARSKI

ul. Bohaterów 12, 11-300 Biskupiec

Stolarz

Sienkiewicz Andrzej DORMATECH A.SIENKIEWICZ

ul. Seweryna Pieniężnego 8, 14-100 Ostróda

Stolarz

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-USŁUGOWY "DREW-BAK" Zdzisław Nowiński Gwiździny 116, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Stolarz

SAMORADEK MEBLE NA MIARĘ Jacek Czarnota

ul. Przemysłowa 15, 12-100 Szczytno

Stolarz

"DĘBINA" ZAKŁAD STOLARSKI Michał Bohun

Ul. Adama Mickiewicza 26a, 11-430 Korsze

Stolarz

PRZEDSIĘBIORSTWO REMONTOWO-BUDOWLANE Jerzy Bukowski ul. Sadowa 1, 11-034 Stawiguda

Stolarz

PPHU "INTERFRYZ" Sławomir Dziąbkowski

ul.Łęczycka 29, 82-300 Elbląg

Stolarz

Zakład Stolarski Kazimierz Depta Tyrowo 64 14-100 Ostróda

Stolarz

 

"TRAK", "GAL-DREW" S.C. ZAKŁAD PRZEMYSŁU DRZEWNEGO

 

ul. Jagiellońska 25D, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Stolarz

Ogrodnik Jerzy STOLARSTWO Uzdowo 84, 13-214 Uzdowo

Stolarz

Jerzy Cierkowski ZAKŁAD STOLARSKI Rynek 17, 14-260 Lubawa

Stolarz

Zdzisław Pokojski STOLARSTWO PRODUKCYJNO – USŁUGOWE Byszwałd 94, 14-260 Lubawa

Stolarz

Szynaka Meble Sp. z o.o ul. Dworcowa 20 14-260 Lubawa

Stolarz

USŁUGI STOLARSKIE Eugeniusz Czerski

ul. Kolonia Robotnicza 31, 14-400 Pasłęk

Stolarz

Usługi Stolarskie Czerski Eugeniusz Kolonia

ul. Robotnicza 31 14-400 Pasłęk

Stolarz

„DREW-DAW” Zakład Stolarski ul. Warsztatowa 1 14-200 Iława

Stolarz

Dolecki Marek Zakład STOLARSKI - PRODUKCJA I Usługi

ul. Górna 7A, 14-200 Iława

Stolarz

TOK STYL ul. Polna 7, 10-059 Olsztyn

Stolarz

Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Usługowo-Handlowe i Eksportowe „Szynaka” ul Dworcowa 20 14-260 Lubawa

Tapicer

Zakład Tapicerski Krzysztof Baliński

ul. Żeromskiego 24G, Olsztyn

Tapicer

Marek Liberacki "LIBRO" ul. Grunwaldzka 22C, 14-260 Lubawa

Tapicer

ZAKŁAD TAPICERSKI PRODUKCYJNO-USŁUGOWY Jabłoński Mirosław ul. Betoniarska 2b, 13-306 Kurzętnik

Tapicer

Tadeusz Łożyński USŁUGOWY ZAKŁAD TAPICERSKI

ul. Brzozowa 12, 13-230 LIDZBARK

Tapicer

ZAKŁAD TAPICERSKI Roman Maciuk

ul. Stanisława Murzynowskiego 5 lok. 36, 10-684 Olsztyn

Tapicer

Zakład Tapicerski Piotr Wiśniewski ul. Stefczyka 7/8 82-300 Elbląg

Branża budowlana

Kominiarz

USŁUGI KOMINIARSKIE TECHNIK BUDOWLANY Leszek Kiński, ul. Stalowa 4, 10-420 Olsztyn

Kominiarz

USŁUGI KOMINIARSKIE Jarosław Pałejko,

ul. Barczewskiego 39b, 11-001 Dywity

Kominiarz

Sarnowksi Roman USŁUGI KOMINIARSKIE,

ul. Wileńska 106, 14-500 Braniewo

Kominiarz

Zakład Kominiarski Jerzy Rynkowski,

ul. Zielona 7 19-400 Olecko

Malarz tapeciarz

WIELOBRANŻOWY ZAKŁAD USŁUG REMONTOWO-BUDOWLANYCH- Mieczysław Kozak,

Maradki 32, 11-731 Sorkwity

Malarz tapeciarz

Jan Cegiełka ZAKŁAD USŁUG OGÓLNO - BUDOWLANYCH "CEGMAL",

ul. Związku Harcerstwa Polskiego 9, 13-200 Działdowo

Malarz tapeciarz

Groszewski Roman - ZAKŁAD MALARSKO – TAPECIARSKI, Pacółtowo 29, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Malarz tapeciarz

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY Krzysztof Osicki,

ul. Modrzewiowa 6, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "EXPEC" Krzysztof Jaczewski, ul. Sportowa 2 lok. 4, 11-130 Orneta

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

INSTALATOR Zbigniew Wawrzyniak,

ul. Kłosowa 167, 10-818 Olsztyn

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "MORENC" Henryk Morenc

ul. Grunwaldzka 66B, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Dariusz Hodkowski, ul. Polna 18 12-100 Szczytno

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Jan Michalak ZAKŁAD HYDRAULICZNY,

Królewiecka 54B lok. 6, 11-700 Mrągowo

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY "LECH" Leszek Licznerski, Wikielec 15F, 14-200 Iława

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Jan Kościński, Kisiny 84 13-200 Działdowo

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH C.O. I GAZOWYCH Franciszek Kieżun,

ul. Kościuszki 16, 11-040 Dobre Miasto

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

INSTAL-HEIZUNG ZAKŁAD USŁUGOWY Mieczysław Stanowski, ul. Polna 34, 11-130 Orneta

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Stanisław Pinkiewicz, ul 12-go Lutego 6 82-300 Elbląg

Monter instalacji i urządzeń sanitarnych

Andrzej Lipiński "JUTRZENKA",

gen. Józefa Hallera 32, 13-200 Działdowo

Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE "EXPEC" Krzysztof Jaczewski, ul. Sportowa 2 lok. 4, 11-130 Orneta

Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

INSTALATOR Zbigniew Wawrzyniak,

ul. Kłosowa 167, 10-818 Olsztyn

Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

FIRMA USŁUGOWO-HANDLOWA "MORENC" Henryk Morenc

ul. Grunwaldzka 66B, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

Dariusz Hodkowski, ul. Polna 18 12-100 Szczytno

Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

Jan Michalak ZAKŁAD HYDRAULICZNY,

Królewiecka 54B lok. 6, 11-700 Mrągowo

Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

ZAKŁAD OGÓLNOBUDOWLANY "LECH" Leszek Licznerski, Wikielec 15F, 14-200 Iława

Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

Jan Kościński, Kisiny 84 13-200 Działdowo

Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

ZAKŁAD INSTALACJI SANITARNYCH C.O. I GAZOWYCH Franciszek Kieżun,

ul. Kościuszki 16, 11-040 Dobre Miasto

Monter sieci, instalacji i urządzeń sanitarnych

INSTAL-HEIZUNG ZAKŁAD USŁUGOWY Mieczysław Stanowski, ul. Polna 34, 11-130 Orneta

Murarz

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne "KINGA" - Import-Export - mgr inż. Cezary Terech,

ul. Ogrodowa 26 lok. 42, 14-400 Pasłęk

Murarz

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA "STANBUD" Jan Staśkiewicz, ul. Lipowa 21, 14-200 Iława

Murarz

Ryszard Mytych, ul. Żyrardowska 83 C 82-300 Elbląg

Murarz

Janusz Giedrys IMPORT-EXPORT USŁUGI BUDOWLANE,

ul. Wiśniowa 7, 11-300 Biskupiec

Murarz

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Roman Nowik, ul. Marii Zientary-Malewskiej 24, 11-400 Kętrzyn

Murarz

Antoni Kosowski Zakład Remontowo – Budowlany,

ul. Szkolna 1, 11-100 Lidzbark Warmiński

Murarz

ZAKŁAD BUDOWLANY Zbigniew Jasiński,

ul. Ornecka 14A lok. 2, 11-100 Lidzbark Warmiński

Murarz

BUDAREX Dariusz Kania,

ul. Kolejowa 15H, 11-015 Olsztynek

Murarz-tynkarz

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne "KINGA" - Import-Export - mgr inż. Cezary Terech,

ul. Ogrodowa 26 lok. 42, 14-400 Pasłęk

Murarz-tynkarz

BUDAREX Dariusz Kania,

ul. Kolejowa 15H, 11-015 Olsztynek

Murarz-tynkarz

Janusz Giedrys IMPORT-EXPORT USŁUGI BUDOWLANE,

ul. Wiśniowa 7, 11-300 Biskupiec

Murarz-tynkarz

USŁUGI OGÓLNOBUDOWLANE Roman Nowik, ul. Marii Zientary-Malewskiej 24, 11-400 Kętrzyn

Murarz-tynkarz

Antoni Kosowski Zakład Remontowo – Budowlany,

ul. Szkolna 1, 11-100 Lidzbark Warmiński

Murarz-tynkarz

ZAKŁAD BUDOWLANY Zbigniew Jasiński,

ul. Ornecka 14A lok. 2, 11-100 Lidzbark Warmiński

Murarz-tynkarz

FIRMA OGÓLNOBUDOWLANA "STANBUD" Jan Staśkiewicz, ul. Lipowa 21, 14-200 Iława

Technolog robót wykończeniowych w budownictwie

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne "KINGA" - Import-Export - mgr inż. Cezary Terech

Pasłęk ul. Ogrodowa 26 lok. 42

Technolog robót wykończeniowych w budownictwie

Zakład Budowlany Usługowy

ul. Świętojańska5/B 14-500 Braniewo

Technolog robót wykończeniowych w budownictwie

Zakład Usług Budowlanych MYTYCH Sp. z o.o.

ul. Żyrardowska 83C 82-300 Elbląg

Technolog robót wykończeniowych w budownictwie

ZAKŁAD BUDOWLANY ZBIGNIEW JASIŃSKI

ul.Ornecka 14A lok. 2, 11-100 Lidzbark Warmiński

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Przedsiębiorstwo Usługowo-Handlowo-Produkcyjne "KINGA" - Import-Export - mgr inż. Cezary Terech

Pasłęk ul. Ogrodowa 26 lok. 42

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

WIELOBRANŻOWY ZAKŁAD USŁUG REMONTOWO-BUDOWLANYCH - Mieczysław Kozak

Maradki 32, 11-731 Sorkwity

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Groszewski Roman - ZAKŁAD MALARSKO – TAPECIARSKI Pacółtowo 29, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

ZAKŁAD REMONTOWO-BUDOWLANY Krzysztof Osicki

ul. Modrzewiowa 6, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

ZAKŁAD BUDOWLANY Zbigniew Jasiński

ul. Ornecka 14A lok. 2, 11-100 Lidzbark Warmiński

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Jan Cegiełka ZAKŁAD USŁUG OGÓLNO - BUDOWLANYCH "CEGMAL" ul. Związku Harcerstwa Polskiego 9, 13-200 Działdowo

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE "WAMBUD" Marian Walasiewicz Nowa Wieś ul. Dione 5, 14-200 Iława

Monter zabudowy i robót wykończeniowych w budownictwie

Zakład Budowlany Usługowy

ul. Świętojańska 5/B, 14-500 Braniewo

Branża usługowa

Fryzjer

Salon Fryzjerski Małgorzata Borowa,

ul. Henryka Nitschmanna 20- 22 lok. h, 82-300 Elbląg

Fryzjer

Izabela Mechlińska Zakład Fryzjerski,

ul. Królewiecka 34, 82-300 Elbląg

Fryzjer

'"SALON FRYZJERSKI" – Krystyna Wiśniewska,

ul. Okólna 50, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Fryzjer

Pieciukiewicz Wioletta STUDIO LINE,

ul.Kościuszki 75, 14-500 Braniewo

Fryzjer

Kołtun Halina, ul. Kościelna 1, 14-500 Braniewo

Fryzjer

Szałek Danuta, ul. Kościelna 1, 14-500 Braniewo

Fryzjer

Katarzyna Zając-Florczak ZAKŁAD FRYZJERSKI "KATARZYNA", ul. Rycerska 8A, 14-100 Ostróda

Fryzjer

Pisarkiewicz Anna ZAKŁAD FRYZJERSKI "ANETA",

ul. Stefana Jaracza 19A, 14-100 Ostróda

Fryzjer

SALON FRYZJERSKI "ANDŻELA" Sadowska Andżelina,

ul. Okólna 56, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Fryzjer

SALON FRYZUR "AFRO-STYL" Cudakiewicz Michał, ul. Królewiecka 21 lok. 14, 11-700 Mrągowo

Fryzjer

SALON FRYZJERSKI "EDYTA" Irena Kamińska,

ul. Żołnierska 45, 10-560 Olsztyn

Fryzjer

Salon Fryzjerski Damsko-Męski Renata Kamińska,

ul.Chopina 21, 11-015 Olsztynek

Fryzjer

SALON FRYZJERSKI DAMSKO-MĘSKI "LUCYNA",

ul. Prosta 38, 10-029 Olsztyn

Fryzjer

ZAKŁAD FRYZJERSKI Marianna Kanabrodzka,

ul. Pstrowskiego 35D, 10-601 Olsztyn

Fryzjer

SALON FRYZJERSKI Aleksander Stankiewicz,

ul. Prosta 38, 10-900 Olsztyn

Fryzjer

AF. AKADEMIA FRYZJERSTWA Adam Przybysz,

ul. Wilczyńskiego 20, 10-900 Olsztyn

Fryzjer

Zakład Fryzjerski Damsko - Męski Piotr Kwiatkowski, ul. Mickiewicza 18, 82-300 Elbląg

Fryzjer

ZAKŁAD FRYZJERSKO KOSMETYCZNY "U HANI" Hanna Składanek, ul. Warszawska 45A lok. 1, 10-081 Olsztyn

Fryzjer

FRYZJERSTWO SZCZEPAŃSCY Artur Szczepański,

ul. Dworcowa 4 lok. 1, 10-414 Olsztyn

Fryzjer

SALON FRYZJERSKI "JOANNA" Joanna Waśniewska,

ul. Kazimierza Jagiellończyka 10, 14-200 Iława

Fryzjer

ZAKŁAD USŁUGOWO - HANDLOWY Anna Paturalska,

ul. Chełmińska 11, 14-200 Iława

Fryzjer

Iwona Kinga Kozicka Z.P.U.H. "IWONA",

ul. gen. Józefa Hallera 7, 13-200 Działdowo

Kaletnik

P.W.S. "MARCO" Marek Poźniak,

ul. Szczecińska 1, 82-300 Elbląg

Kaletnik

Zakład Produkcji Skórzanej " Paters" Stanisław Patra,

ul. Mikołaja Firleja 35, 82-300 Elbląg

Kaletnik

Zakład Kaletniczy Ryszard Kapusta

Milejewo, Kamiennik Wielki

Krawiec

Zakład Krawiecki Irena Lutoborska

ul. Brzechwy 9 14-200 Iława

Krawiec

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE >> B E A << Alicja Bezak,

ul. Smolki 14, 14-200 Iława

Krawiec

Rzepka Elżbieta ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY "PRO-S",

ul. Nadrzeczna 2 lok. 2, 14-100 Ostróda

Krawiec

PRACOWNIA SUKIEN ŚLUBNYCH "DIANA" Osińska Krystyna, ul. Wojska Polskiego 17A, 14-200 Iława

Krawiec

Zakład Krawiecki Irena Bieńkowska,

ul. Gen. Maczka 11A, 14-200 Iława

Zegarmistrz

KUCK-Zakład Zegarmistrzowski ul. 11 Listopada 8 ,10-104 Olsztyn

Zegarmistrz

Zakład Zegarmistrzowski ul. Partyzantów 12 10-051 Olsztyn

Zegarmistrz

ZAKŁAD ZEGAMISTRZOWSKI Władysław Zaorski

ul. Prosta 38 lok. 5B, 10-029 Olsztyn

Zegarmistrz

PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO - USŁUGOWE "PALAT"

Paweł Latek ul. Łużycka 21, 11-040 Dobre Miasto

Złotnik-jubiler

Lech Plewiński Pracownia Złotniczo Jubilerska

ul. 1 Maja 28, 82-300 Elbląg

Złotnik-jubiler

PRACOWNIA ZŁOTNICZO-JUBILERSKO - DEKORACYJNA Iwona Wawrowska pl. Plac Jana Pawła II 1A, 10-101 Olsztyn

Złotnik-jubiler

FIRMA "GOLD-TOM" Tomasz Bednarski

Ul. Czarnieckiego 18, 14-100 Ostróda

Złotnik-jubiler

"DAN - GOLD" Złotnictwo-Jubilerstwo Janusz Kotkowski

ul. Konstytucji 3 Maja 16, 11-100 Lidzbark Warmiński,

Fotograf

Liberacki Jan ZAKŁAD FOTOGRAFICZNY

ul. Adama Mickiewicza 6, 14-100 Ostróda

Fotograf

Iwona Pruchniewska ul. Poznańska 1, 14-260 Lubawa

Fotograf

Studio Foto ul. Plac Juranda 1, 12-100 Szczytno

Fotograf

RR studio Radosław Rzemiński

Rynek 15, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Monter elektronik urządzeń radiowo-telewizyjnych

Usługi RTV ul. Mickiewicza 5A 14-100 Ostróda

Monter elektronik urządzeń radiowo-telewizyjnych

Serwis RTV i TV SAT ul Konstytucji 3 Maja 3, 14-200 Iława

Monter elektronik urządzeń radiowo-telewizyjnych

SKLEP RTV Zdzisław Wyszkowski

ul. Warszawska 8, 11-015 Olsztynek

Branża spożywcza

Cukiernik

Grzegorz Niesiobędzki "PIEKARNIA-CUKIERNIA-HANDEL",

ul. Gdańska 16, 14-260 Lubawa

Cukiernik

Jarosław Szczepański SKLEP CUKIERNICZY "ŁASUCH",

ul. Grunwaldzka 5, 14-260 Lubawa

Cukiernik

Ciastkarnia „ U Wołka” ul. Królewiecka 95 82-300 Elbląg

Cukiernik

ZAKŁAD CUKIERNICZY "JAGODZIANKA" Tadeusz Grudek i Krzysztof Trzciński, ul. Warszawska 7C,

11-700 Mrągowo

Cukiernik

Czesław Stanisław Libert CIASTKARNIA "PTYŚ",

ul. Waryńskiego 10, 13-200 Działdowo

Cukiernik

Cukiernia „Maja” ul. Sikiryckiego 10 10-691 Olsztyn

Cukiernik

Sobotka Elżbieta CIASTKARNIA "DANA",

ul. Partyzantów 22A, 14-100 Ostróda

Cukiernik

Cukiernia-Tyrolska, ul. Barcza 20 10-688 Olsztyn

Cukiernik

Cukiernia ul. Traugutta 6 14-500 Braniewo

Cukiernik

PPH ŁUŃSKI i S-KA Józef Łuński,

pl. Michała Kajki 6, 11-700 Mrągowo,

Cukiernik

Mirosława Niesiobędzka PRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-PRODUKCYJNE, Rynek 14, 14-260 Lubawa

Kucharz

Impuls” Restauracja – Night Club Elżbieta Zadrożna ul. Prosta 38 10-029 Olsztyn

Kucharz

Hotel Agros Janina Święta, ul. Kasztanowa 1 11-400 Kętrzyn

Kucharz

Tiffany” Michał Ankowski ul. 3 Maja 18

13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Kucharz

Karczma „Nad Sandelą” Wiesław Mergalski

ul. Wyzwolenia 4 14-260 Lubawa

Kucharz

Zajazd „Nad Drwęcą” Jan Wilbrandt ul. Kopernika 1 A

13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Piekarz

 

 

"PIEKARNIA - PAWEŁ BEDNARCZYK”

ul. Łużycka 55a, 11-040 Dobre Miasto

 

Piekarz

SKLEP SPOŻYWCZY "PIEKARNIA PODSIADŁY" Zbigniew Podsiadły ul. Grunwaldzka 15, 10-123 Olsztyn

Piekarz

PIEKARNIA "NOVA" Krzysztof Borzym

ul.Gen. Władysława Sikorskiego 41A, 11-400 Kętrzyn

Piekarz

Dariusz Oniszko – PIEKARNIA ul. Kościelna 37, 11-230 Bisztynek

Piekarz

PPH ŁUŃSKI i S-KA Józef Łuński

pl. Michała Kajki 6, 11-700 Mrągowo

Piekarz

PIEKARNIA MISTRZA JANA Jan Nowak

Biedaszki Małe 2, 11-400 Kętrzyn,

Rzeźnik wędliniarz

Zakład Mięsny Teresa Szczepkowska

Królikowo 39, 11-015 Olsztynek

Rzeźnik wędliniarz

Zakład produkcyjno-Usługowy Anna Jabłońska, Dariusz Jabłoński

ul. Wyszyńskiego 16, 14-200 Iława

Rzeźnik wędliniarz

WYTWÓRNIA WĘDLIN Dreszler Wiesław

ul. Grunwaldzka 48, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Rzeźnik wędliniarz

Zakład Mięsny Józef Malinowski

ul. Wyzwolenia 90, 13-220 Rybno

Rzeźnik wędliniarz

Staromiejska Kawiarnia Restauracja Kucharzewska Krystyna

Stare Miasto 4/6 10-018 Olsztyn

Wędliniarz

Zakład Mięsny Teresa Szczepkowska

Królikowo 39, 11-015 Olsztynek

Wędliniarz

Staromiejska Kawiarnia Restauracja

Stare Miasto 4/6, 10-018 Olsztyn

Wędliniarz

ZAKŁAD PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWY Kamiński Stanisław Mroczno 237, 13-324 Grodziczno

Wędliniarz

Zakład Produkcyjno-Usługowy Anna Jabłońska, Dariusz Jabłoński

ul. Wyszyńskiego 16, 14-200 Iława

Wędliniarz

Zakład Mięsny Józef Malinowski ul. Wyzwolenia 90, 13-220 Rybno

Branża obróbki metalu

Operator obrabiarek skrawających

EXPOM S.A. ul. Sienkiewicza 19 13-306 Kurzętnik

Operator obrabiarek skrawających

DROS S.C. Janusz Rzepniewski Kazimierz Dembiński, Wielkie Bałówki 30, 13-306 Kurzętnik

Operator obrabiarek skrawających

Bogusław Pryba PRYMET, ul.Kupnera 82, 14-260 Lubawa

Operator obrabiarek skrawających

ZAKŁAD MECHANICZNY Bogdan Gacioch,

ul. Dworcowa 1, 11-400 Kętrzyn

Ślusarz

ZAKŁAD METALOWY "AGROMASZ" Gruszczewski Janusz

ul. Lubelska 42b, 11-700 Mrągowo

Ślusarz

Zakład Elektromechaniczny ul. Hanowskiego 18 11-042 Jonkowo

Ślusarz

KOWALSTWO - ŚLUSARSTWO Mariusz Jankowski

ul. Waryńskiego 12, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie

Ślusarz

Mechanika Pojazdowa Marian i Ryszard Pędzich

ul. Zbożowa 6A 11-400 Kętrzyn

Ślusarz

Zakład Usług Mechanicznych Sylwester Sobierajski ul. Władysława ul. Jagiełły 14, 11-015 Olsztynek

Podkuwacz Koni

Jan Musiał PODKUWANIE KONI

ul. Bałtycka 10B lok. 1, 11-400 Kętrzyn

Podkuwacz Koni

P.P.H.U Auto - Service Mirosław Kulpiński

ul. Kraszewskiego 12, 14-400 Pasłęk

Podkuwacz Koni

Józef Antczak Kowalstwo-Podkuwanie Koni

Kadyny 37A lok. 1, 82-340 Tolkmicko

Podkuwacz Koni

Dariusz Firański KOWALSTWO

Ul. Świętej Barbary 9, 14-260 Lubawa

Podkuwacz Koni

KOWALSTWO - ŚLUSARSTWO Mariusz Jankowski

ul. Waryńskiego 12, 13-300 Nowe Miasto Lubawskie